تیم استان اصفهان به مقام قهرمانی نمایندگان کل کشور و نائب قهرمانی فوتسال جشنواره خانواده بیمه ایران نائل گشت

اعضای محترم انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان اصفهان
احتراما، ضمن تبریک به مناسبت هشتادوهفتمین سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران به استحضار می رساند برای اولین بار، جشنواره ورزشی خانواده بزرگ بیمه ایران با دعوت از نمایندگان محترم و صرفا در رشته فوتسال و در قالب ۹ منطقه کشوری برگزار و استان اصفهان به همراه استان های کرمان، یزد، لرستان و چهارمحال و بختیاری در منطقه ۶ قرار گرفت. با وجود ضرب الاجل تعیین شده و فرصت بسیار محدود ( حدود یک هفته ) هیات مدیره انجمن به فوریت جهت انتخاب و عزیمت تیم برای مسابقات اقدامات لازم را انجام داد. در این راستا علیرغم محدودیت های موجود دو نفر از استان کرمان‌ و مابقی نفرات تیم از استان اصفهان انتخاب و طی یک جلسه تمرین در اصفهان تیم بلافاصله به مسابقات اعزام گردید.
شایسته است از همکاری، همراهی و مساعی ارزنده اعضای تیم، آقایان محسنی، رحیمی، زمانی، مهدیه، گل محمدی، الله آبادی، ایرانمنش، ژاله خواه، نجاتی و نیکبخت سپاس و قدرانی ویژه داشته باشیم.
تیم های شرکت کننده ابتدا به صورت گروهی در قالب دو گروه با یکدیگر به رقابت پرداخته و ‌سپس در مرحله حذفی به مصاف یکدیگر رفتند، که تیم فوتسال نمایندگان استان اصفهان به عنوان تیم اول و فاتح‌ مرحله گروهی و حذفی به مرحله نیمه نهایی راه یافت. در این مرحله تیم نمایندگان اصفهان و تیم انجمن صنفی شرکت های خدمات بیمه ای به مصاف تیم های برتر کارکنان خوزستان و گلستان که سرگروه مناطق ۹ گانه کشوری شدند رفتند و در ابتدا تیم نمایندگان اصفهان، با شایستگی از سد تیم قدرتمند کارکنان استان خوزستان گذشت و به فینال مسابقات راه یافت. لازم به توضیح است رسیدن به این مرحله با توجه به فشردگی مسابقات ( سه بازی در یک روز ) با مصدومیت اکثر بازیکنان تیم شایسته اصفهان همراه گشت که اعضای تیم با غیرت، جسارت و‌ ایثار غیر قابل وصفی که از خود نشان دادند تا رسیدن به این مرحله و فینال مسابقات دلاورانه بازی کردند و بر اساس آنچه شرح آن بیان شد تیم استان اصفهان به مقام قهرمانی نمایندگان کل کشور و نائب قهرمانی فوتسال جشنواره خانواده بیمه ایران نائل گشت.
انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان اصفهان این موفقیت ارزشمند را به شما عزیزان خانواده بزرگ نمایندگان استان اصفهان و مدیرکل محترم امورشعب استان و سایرمدیران و کارکنان محترم شرکت تبریک عرض می نماید.
امید که در سال های آتی این موفقیت استمرار یابد.
هیات مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *